O nás

Za vznikem našeho Pomni eshopu stojí v prvé řadě radost z tvorby. Proces vedoucí ke zhmotnění našich představ a radost z hmatatelného výsledku, jenž držíme ve svých rukou a který nám v našich fulltime pracích mnohdy chybí. Veřejně přiznáváme, že šijeme tak trochu pro vlastní potěšení, protože to je něco, co nám přináší pocit naplnění. Když ale postupem času zjišťujeme, že naše výrobky dokáží navodit příjemné emoce i vám a že jejich pořízení může být tolik potřebným dopřáním radosti sama sobě, celý rozměr naší tvorby to stonásobně pozvedá.

A kdo za Pomni stojí? Jsem Veronika a po celý svůj dospělý život hledám jakési profesní poslání, kterému svůj život zasvětím. Rozhodnout se pro jeden obor, jednu oblast zájmu, je pro mě obtížné. U šití to tak není, je to moje jistota a radost ve volných chvílích a můj čas strávený u šití nikdy nepovažuji za promarněný. A doufám, že to jde z provedení cítit.

Největší podporu mám ve dvou holkách z naší rodiny. Má mamka Hana a sestra Lucie. Bez nich by Pomni nebylo. Protože společné zapálení a odhodlání zpříjemňovat si naše dny vytvářením něčeho, co může posloužit ostatním, je hnací motor pro celý tento eshop.

Možná i proto, že tohle naše šití nemá „byznysový“ potenciál, ale je to výhradně náš koníček a specifická forma relaxu, kterému věnujeme svůj volný čas s potěšením, setkáváme se s vlnou vaší podpory, jíž si nesmírně vážíme. Na každém kousku pracujeme s precizností, vědomě, ve snaze vyhovět vašim přáním a nezatížit okolní prostředí. A děkujeme, že si tohoto všímáte.